PEC S BIOOHNISKOM

EKLUZÍVNE DIELO U VÁS DOMA

Kachľová pec je vysoko efektívny akumulačný a veľmi špeciálny prírodný zdroj tepla. Pec je najprijateľnejším zdrojom sálavého tepla. Okrem vysokej hodnoty úspor na kúrenie a poskytnutím príjemnej atmosféry má viac ako kedykoľvek predtým možnosť ponúknuť moderné a zdravé riešenie pre komfortné a nadštandardné bývanie.

Moderná kachľová pec je nositeľom majstrovského kachliarskeho umenia. Svojím remeselným spracovaním, dizajnom a technológiami kraľuje kachliarskym dielam ako žiadny iný vykurovací systém.

KACHLICE MODERNÝCH PECÍ

Kachlice dotvárajú celkový vzhľad pece. Vytvoria pre vás individuálny dizajn, ktorý máte vo svojich predstavách o peci.

Kachlice sa vyrábajú z prírodných ílov a šamotov. Výber ich glazúrovania a farieb je tak široký, že každý zákazník si nájde svoju vlastnú kombináciu.

Moderné sú veľkoformátové kachlice s hĺbkou a vysokým leskom. Kachlice sa ľahko ošetrujú, sú trvanlivé a príjemne hrejú.

BIO OHNISKO

Bio ohnisko je spaľovacia komora špeciálne stavaná pre kachľovú pec.

V ohnisku sa energia uložená v palivovom dreve premení spaľovaním na teplo. Táto časť kachľovej pece musí odolať teplotám nad 900 ° C a potom preniesť teplo do keramických kachlíc.

Ohnisko sa stavia na mieru pre konkrétnu pec z jednotlivých segmentov. Zvláštnosťou takéhoto ohniska je prepracovaný systém štrbín, ktorý privádza vzduch do ohniska zo všetkých strán.

V ohnisku tak dochádza k dodatočnému spaľovaniu plynov vznikajúcich procesom horenia dreva. Spaľovanie, je tak vysoko efektívne a ekologické. Toto je prínosom aj pre životné prostredie keďže emisie sú vďaka vysokým teplotám spaľovania nízke.

Nosný rám do ktorého sú vsadené dvierka je masívny a zakrytý dizajnovým rámčekom. Celkový vzhľad pece tak pôsobí elegantne a dizajnovo čisto.

Ohniská sú testované v skúšobniach a podliehajú certifikačnému procesu.


NÁHĽAD NA SYSTÉM PECE S BIOOHNISKOM

CHCEM TAKÚTO PEC

 • Volajte+421904531135
 • Exkluzívne dielo a srdce vášho domova
 • BIO Ohnisko postavené na mieru iba pre vás ako jediný originál
 • Sálanie tepla až 24 hodín.
 • Vysoko efektívny pecný systém
 • Individuálny dizajn
 • Kvalitné trvácne ohnisko
 • Špeciálne stavebné materiály od renomovaných výrobcov
 • Prikladací interval 8 alebo 12 hodín
 • Neoceniteľné sálavé teplo.
 • Prestížne prevedenie
 • Zdravá alternatíva pre osoby citlivé na zvírený prach
 • Pozvoľné uvoľňovanie tepla do priestoru
 • Pohľad na živý oheň

Pec s bioohniskom


PEC JE VAŠÍM POKLADOM

Pec je vrcholom kachliarskeho remesla. Vytvára srdce domova a zhodnocuje vašu nehnuteľnosť. Projekcii pece a jej realizácii venujem náležitú pozornosť tak, aby bolo dielo dotiahnuté do posledného detailu. K peci patrí keramika patričnej kvality a dizajnu. S výberom výrobcu, ich dizajnom a potrebnými parametrami vám rád pomôžem.


TEPLO, KTORÉ SÁLA AJ NIEKOĽKO HODÍN

Do pece sa nakladá väčšia počiatočná dávka dreva, ktorá horí 2-3 hodiny a po jej zhorení pec emituje teplo veľmi dlho. Akumulácia je pri akumulačnej peci najdlhšia a sálavé teplo šírené cez keramiku a obstavbu vytvára príjemnú atmosféru domova a svojimi vlastnosťami je príbuzné slnečnému žiareniu. Pec výrazne prispieva k šetreniu nákladov na vykurovanie. Po naakumulovaní tepla z dávky dreva pec sála teplo do priestoru až 24 hodina vytvára príjemné teplo a vy nemusíte prikladať príliš často.
parallax background

Ako prebehne stavba pece u vás?

eye-solid1

Obliadka

handshake-solid2

Nákres a cenová ponuka

digging3

Realizácia

fireplace4

Odovzdanie a zaškolenie diela