PLYNOVÝ KRB

ŽIVÝ OHEŇ NA DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Plynový krb svojou nenáročnosťou obsluhy a pohodlím ovládania je ideálnym dielom pre ľudí, ktorí majú radi trendové technológie a inteligentné spotrebiče. Viac ich oslovuje atmosféra živého ohňa ako zaobstarávanie a skladovnie dreva. V prípade že drevo nemáte kde skladovať voľba je jednoznačná. Svojim výkonom je vykurovanie priestoru plynovým krbom veľmi podobné a jediné čo je potrebné k údržbe plynového krbu je revízia plynového zriadenia raz ročne.

ZAKÚRENIE NA DIAĽKU.

Plynový krb zapnete a vypnete jednoducho diaľkovým ovládaním. Nastavíte požadovanú teplotu a krb ju bude udržiavať a regulovať horenie automaticky bez potrebných zásahov z vašej strany. Niektoré krbové vložky je možné ovládať smartfónmi s operačnými systémami android alebo iOS.

REALISTICKÝ OHEŇ A OHNISKO.

Plynový krb poskytuje realistický oheň taký akým horí drevo. Rozdiel dokonca niekedy nie je vidieť ani z blízka. Pri vybavení krbu generátorom iskier je to skutočný a nepredstieraný zážitok. Plameň z horenia plynu je čistý a prakticky nešpiní sklo dvierok takže ani čistenie nie je nutné. Aby ste však mali kryštálovo čistý pohľad na oheň skontrolujte čistotu skla podľa potreby.

PRÍPRAVA PRED SAMOTNOU STAVBOU


Plynový krb poskytuje vlastnosti a pohodlie moderných inteligentných spotrebičov. Pred samotným zhotovením krbu je nutné myslieť na:

Prípojku plynu. Ak už máte domovú prípojku je potrebné priviesť prívod plynu na miesto kde bude krb osadený.
Odvod spalín komínom alebo odťah spalín cez stenu na fasádu domu podobne ako plynový kotol. Nasávanie sa deje cez tento trojplášťový odvod/prívod
Prípojku 220V pre zapnutie krbu a prípadne LED podsvietenie
Prípojku na internet aby ste mohli krb ovládať cez mobilnú aplikácie a nastavovať jeho prípadné automatické zapnutie a vypnutie.

Tieto kroky pred stavbou krbu je optimálne konzultovať už pred zavedením elektroinštalácie a inštalácie plynového rozvodu v dome alebo byte.


Kalfire-plynovy-krb
CHCEM PLYNOVÝ KRB
  • Pohodlné ovládanie krbu na diaľku
  • Bez údržbový a výkonný spôsob kúrenia v miestnosti
  • Bez starostí o zabezpečovanie dreva
  • Individuálny dizajn
  • Prestížne prevedenie
  • Pohľad na živý oheň
  • Krbová vložky vysokej kvality

Plynový krb je k dispozícii v rôznych prevedeniach. Dizajn krbu je ovplyvnený aj tvarom a počtom horákov krbovej vložky. Môže byť zhotovený ako široký alebo orientovaný na výšku.

S výberom krbovej vložky pre plynový krb, jej dizajnom a potrebnými parametrami vám rád pomôžem.

Plynovy-krb-krbobva-vlozka-3-presklenie
Krbové vložky pre plynové krby sa vyrábajú v rôznych výkonoch s jedným, alebo dvomi horákmi.
Samotný dizajn imitácie polien v ohnisku sa rovnako vyrábajú v rôznych prevedeniach. Správne navrhnutá krbová vložka pre plynový krb odrazí aj funkčnosť a výkon celého diela.
Komfort pri obsluhe je nemenej dôležitý a preto odporúčam využiť moje poradenstvo ešte pred realizáciou plynových a elektrických inštalácií.
parallax background

Ako prebehne stavba akumulačného krbu u vás?

eye-solid1

Obliadka

handshake-solid2

Nákres a cenová ponuka

digging3

Realizácia

fireplace4

Odovzdanie a zaškolenie diela